Shtëpi me qira 137m2 në Marigona Residence

950 € E dhënë me qira Preoce-Marigona Residence-

Shtëpi me qira 137m2 në Marigona Residence. Shtëpia ka këtë renditje: qëndrim ditor, kuzhina, 3 dhoma gjumi, 2 banjo dhe shtrihet në hapësirë prej 2.1 ari. Kjo shtëpi lëshohet me çmim 950 euro për muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Rented House Used A2547

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
137 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Air condition
  • Orientimi: Perëndim,Veri

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme