Banesë në shitje 98m2 në lagjen Prishtina e Re

140,000 € E Shitur Prishtinë-Prishtina e Re-

Banesa gjendet në lagjen Prishtina e Re, në katin përdhesë. Banesa me sipërfaqe 97.89m2 ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, utilitet dhe ballkon. Poashtu ka ngrohje ne dysheme me sistem Vaillant, sistem te zerimit dhe sistem smart home. Banesa shitet me çmim 140,000 Euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Sold Apartment New A2552

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
100 0 2 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Alarm zjarri,Ashensor,Interfon,Smart home
  • Orientimi: Lindje,Perëndim

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme