Lokal me qira 140m2 në lagjen Vellushë

1,100 € Per Qira Prishtinë-Vellusha-Rr. Bajram Kelmendi

Lokali gjendet në lagjen Vellushë, në katin përdhesë. Lokali me sipërfaqe 140m2 ka këtë renditje: 2 hapësira të mëdha dhe 2 banjo. Lokali lëshohet me qira me çmim 1,100 euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Shop Used A2587

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
140 0 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme