Zyre me qira 200m2 në Qendër

1,600 € Per Qira Prishtinë-Lakrishtë-

Zyra gjendët në Lakrishte në katin e 18-t dhe ka siperfaqe prej 200m2 me pamje nga Qyteti . Zyra ka dy kate me nga 100m2 hapësirë pune dhe lëshohet me qira me cmim prej 1600 Euro ne muaj

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office New A2589

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
200 0 0 0 18

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme