Kati i shtëpisë me qira me 2 dhoma gjumi në Lagjën e Profesorëve

350 € Per Qira Prishtinë-Bregu i Diellit-Rr.Zekeria Cana

Kati i shtëpisë gjendet në lagjen Bregu i Diellit , kati i 2. Ka sipërfaqe 86m2 dhe ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjo dhe 1 ballkon . Lëshohet me qira me çmim prej 350 Euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A2590

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
86 0 2 1 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Orientimi: Lindje,Perëndim

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme