Shtëpi në shitje në Mazgit

80,000 € Per Shitje Obiliq--Mazgit i Epërm

Shtëpia gjendet në Mazgit në rrugën Rilindja e shtrirë në nje hapsirë prej 9.84 Ari dhe sipërfaqe prej 100m2. Shtëpia ka këtë renditje: dhomë dite, kuzhinë, dy dhoma gjumi dhe banjo, Shtëpia shitet me cmim prej 80.000euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A2592

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
100 100 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Dru
  • Orientimi: Lindje,Jug,Perëndim

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme