Banesë në shitje 106.1m2 në Rrugen C

95,000 € Per Shitje Prishtinë-Mat 1-

Banesa gjendet në Rrugen C. Banesa ka siperfaqe prej 106.1m2 dhe ka këtë rënditje: dhomë dite, kuzhinë, 3 dhoma gjumi, banjo dhe tualet. Banesa shitet me cmim 95 000 euro .

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Under Construction A2593

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
106 0 3 1 4

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Perëndim,Veri

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme