Banesë në shitje 93m2 në lagjen Lakrishte

165,000 € Per Shitje Prishtinë-Lakrishtë-

Banesë në shitje 93m2 në lagjen Lakrishte. Banesa ndodhet tek banesat e Tregtisë. Banesa ka këtë renditje: 1 dhomë dite, 1 kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon dhe 1 banjo. Banesa shitet në cmim prej 165.000 euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A2594

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
93 0 3 1

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme