Shtëpi ne shitje 375m2 në lagjen Kalabria

195,000 € Per Shitje Prishtinë-Kalabri-

Shtëpi ne shitje 375m2 në lagjen Kalabria. Shtëpia ka 2.6 ari dhe ka qasje në 2 anët e rrugës. Shtëpija është 4 kate, në katin e parë gjendet një dhomë dite me kuzhinë, Kati i dytë ka 3 dhoma gjumi dhe në katin e tretë ka 1 dhomë gjumi, 1 dhomë dite dhe banjo. Shtëpia ka të instaluar ujin dhe rrymen. Shtëpia shitet në cmim prej 195000 euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Under Construction A2596

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
375 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme