Shtepi me qira me 4 dhoma gjumi ne lagjen Lagjja Jonë

1,350 € Per Qira Çagllavicë - Prishtinë-Lagjja Jonë-

Shtepia gjendet ne lagjen Lagjja Jone, e shtrire ne nje siperfaqe 410m2 (4.1Ari) dhe me siperfaqe te mbrenshme 240m2. Shtepia eshte e ndare ne dy kate dhe ka kete renditje: Kati pare ka dhome dite me kuzhine dhe tryezari, 1 dhome gjumi, 1 WC dhe terase. Kati i dyte ka kete renditje: 3 dhoma gjumi (njera me banjo), 1 banjo tjeter te perbashket dhe 2 terasa ne secilen ane te shtepise. Shtepia poshtu ka oborrin dhe nje garazhe. Shtepia leshohet me qira me cmim prej 1350 euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A2597

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
410 240 4 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme