Banesë në shitje 90.3m2 në Kalabri

95,000 € Per Shitje Prishtinë-Kalabri-

Banesa gjendet në Kalabri (në afersi të Qendrës tregtare Dardha) në katin e tetë. Banesa ka sipërfaqe prej 90.3m2 dhe ka këtë renditje: dhome dite, kuzhinë, dy dhoma gjumi, 2 banjo, depo dhe një ballkon. Banesa shitet me cmim prej 95.000euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A2603

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
90 0 2 2 8

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme