Lokal me qira 465m2 në Veternik

3,800 € Per Qira Prishtinë-Veternik-

Lokali gjendet në Veternik, kati përdhesë dhe kati 1. Lokali me sipërfaqe 465m2 + 100m2 podrum ka këtë renditje: 2 hapësira të mëdha, 4 banjo, 2 WC dhe terrasë. Lokali lëshohet me qira me çmim 3,800 Euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Shop New A2604

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
465 0 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme