Lokal me qira 105 m2 në Kalabri

600 € Per Qira Prishtinë-Kalabri-Rr. Rexhep Krasniqi

Lokali gjenden në lagjën Kalabria në Rr.Rexhep Krasniqi. Lokali ka një hapsire prej 105m2 dhe leshohet me qira me cmim prej 600 euro për muaj .

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Shop Used A2614

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
105 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Perëndim

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme