Banesë në shitje 63.9m2 në Arbëri

74,000 € Per Shitje Prishtinë-Arberi-

Banesë në shitje 63.9m2 në Arberi. Banesa ka një plan më unik nga banesat e tjera dhe ka këtë renditje: 1 dhomë dite me kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 banjo dhe 1 ballkon. Banesa gjendet në katin e 4. Cmimi për m2 është 1150 euro. Banesa përfundon në fund te vitit 2022.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Under Construction A2647

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
64 0 1 1 4

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje,Jug

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme