Zyre me qira 380m2 në lagjen Ulpiana

2,100 € Per Qira Prishtinë-Ulpianë-

Zyra gjendet në Ulpianë dhe ka 3 kate + nënkulm. Zyra me sipërfaqe 380m2 ka këtë renditje: 8 hapësira puna, 2 kuzhina, 3 banjo, 4 ballkona, podrum, garazhë. Zyra lëshohet me qira me çmim 2,100 Euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office Used A2649

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
380 0 0 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Orientimi: Jug,Veri

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme