Banesë në shitje 109m2 në Kulla Front

141,700 € Per Shitje Prishtinë-Mahalla e Muhaxhereve-

Banesa gjendet në lagjen e Muhaxherëve, në katin e 5. Banesa me sipërfaqe 109m2 ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 WC dhe 1 ballkon. Banesa përfundohet në Mars 2022 dhe shitet me çmim 141,700 Euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A2650

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
109 0 3 1 5

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Alarm zjarri,Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Jug

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme