Penthouse në shitje 121.5m2 + 60.9m2 në Kullën Front

228,175 € Per Shitje Prishtinë-Mahalla e Muhaxhereve-

Penthouse gjendet në lagjen e Muhaxherëve, në katin e 9. Penthouse me sipërfaqe 121.5m2 + 60.9m2 terrasë ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 depo dhe 1 terrasë. Penthouse finalizohet në Mars 2022 dhe shitet me çmim 228,175 Euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A2651

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
122 -- 2 1 10

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Alarm zjarri,Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Jug,Perëndim

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme