Banesë me qira me 1 dhomë gjumi në Bregun e Diellit

270 € Per Qira Prishtinë-Bregu i Diellit-Rr. Xheladin Hana

Banesa gjendet në Rr.Xheladin Hana ne Bregun e Diellit. Banesa është në katin e parë dhe ka këtë rënditje, 1 dhomë dite, 1 kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 banjo, dhe 1 ballkonë. Banesa lëshohet me qira me cmim prej 270 euro për muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A2652

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
61 0 1 1 1

Karakteristika

  • Orientimi: Lindje,Veri

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme