Banesë me qira me 2 dhoma gjumi në Rrugen B

550 € Per Qira Prishtinë-Mat 1-Rr. Rruga B

Banesa gjendet në Rrugen B me saktesisht ne Objektin e Royall Mall-it. Banesa është në katin e 3- të dhe ka këtë rënditje, 1 dhomë dite, 1 kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 tualet dhe 1 ballkonë. Banesa lëshohet me qira me cmim prej 550 euro për muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A2653

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
87 0 2 1 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme