Banesë me qira me 2 dhoma gjumi në Rrugën B

600 € Per Qira Prishtinë-Mat 1-Rruga B

Banesa gjendet në Rrugën B, në katin e 7. Banesa me sipërfaqe 85m2 ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 WC dhe 1 ballkon. Banesa lëshohet me qira me çmim 600 Euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A2657

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
85 0 2 1 7

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Perëndim

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme