Shtëpi në shitje 269.8m² në lagjen Qershia - Tipi D

500,000 € Per Shitje Çagllavicë - Prishtinë-Lagjja Qershia-

Shtepia gjendet ne Çagllavice, ne lagjen Qershia, lagje e mbyllur e mbikqyrur me kamera si dhe sigurim fizik 24/7. Shtëpia ka sipërfaqe totale prej 269.8m² si dhe 3.91 ari truall, ka sistem te ngrohjes nen dysheme me pompe termike (DAIKIN), dritare kualitative dhe roleta me rryme, parket kompatibil, kuzhina punim dore me guri decton, punimi i shkalleve me dru dhe xham, sistem te ujitjes automatik, bunar, etj, qe e bejne kete shtepi te dizejnuar me nje stil te vecante dhe unik duke i permbushur te gjitha kerkesat e nje familjeje. Shtepia ka kete renditje: Kati i pare ka: dhomen e dites, kuzhinen, dhome gjumi, banjo, garazha dhe depo, dhe Kati i dyte ka kete renditje: 3 dhoma gjumi, (njera masterbedroom), 2 banjo (njera ne masterbedroom), lavanderia, dhe terasa. Shtepia shitet me çmim prej 500.000€.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A2835

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
270 0 5 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Pompë termike
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme