Lokal në shitje 98 m² në Prime City - Veternik

Cmimi sipas marrëveshjes Per Shitje Prishtinë-Veternik-Rr. Behar Begolli

Lokali gjendet në lagjën Veternik me saktësisht në Kompleksin banesorë Prime City 01 . Lokali ka një hapësirë prej 98m² dhe shitet me çmim sipas marrëveshjës.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Shop New A2836

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
98 0 0 0 0

Karakteristika

  • Orientimi: Perëndim,Veri

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme