Banesë me qira me 1 dhomë gjumi në Arberi

350 € E dhënë me qira Prishtinë-Arberi-Rr. Ahmet Krasniqi

Banesa gjendet në rrugën Ahmet Krasniqi. Banesa është në katin e 2-të dhe ka këtë rënditje, 1 dhomë dite, 1 kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 banjo dhe 1 ballkon. Banesa lëshohet me qira me cmim prej 350 euro për muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Rented Apartment Used A2837

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
63 0 1 1 2

Karakteristika

  • Orientimi: Perëndim

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme