Lokal me qira 75m2 në lagjen Aktash

900 € Per Qira Prishtinë-Aktash-Jashar Salihu

Lokali gjendet në lagjen Aktash. Lokali ka 1 hapësirë me sipërfaqe prej 75m2, posedon 1 banjo dhe lëshohet me qira me çmim prej 900 euro për muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Shop Used A2839

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
75 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Orientimi: Perëndim

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme