Shtëpi në shitje 230m2 në Mal të Zi

250,000 € Për Shitje Ulqin--

Shtëpia gjendet në Ulqin afër plazhes Copacabana. Shtëpia është e shtrirë në 5.30ari dhe ka sipërfaqe prej 230m2. Shtepia është P+2 kate, dhomë dite me kuzhinë, ka 9 dhoma gjumi, dhe në cdo kat ka nga 1 banjo, 5 ballkona dhe oborrin. Shtëpia shitet në cmim 250,000 euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Villa Used A2841

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
530 0 9 3

Karakteristika

  • Paisje ekstra: Air condition

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme

Për Shitje
103,000 €
Banesë në shitje 88m2 në Kalabri
  • ID A3155
  • Sip88 m2
  • Dhoma gjumi 2
  • Garazh 1