Zyre me qira 68m2 në Qendër

700 € Per Qira Prishtinë-Qendër-

Zyra në qendër të qytetit është në katin e 2, dhe ka këtë renditje: 3 hapsira pune, 1 banjo dhe 1 mini kuzhinë. Zyra ka nxemjen qëndrore me termokos e sapo renovuar. Lëshohet në cmim prej 700 euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office New A2842

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
68 0 2 0 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme