Penthouse ne shitje 249.61m2 ne lagjen e Muhaxhereve - TRIO Construction

345,000 € Për Shitje Prishtinë--Lordi Bajron

Penthouse gjendet ne zonen me te afert me Qendren e qytetit, ne lagjen e Muhaxhereve. Penthouse gjendet ne objektin e ndertuar nga kompania "TRIO Construction" ne katin e 11, me siperfaqe banimi 180m2 dhe terase 69.61m2. Penthouse eshte e dizejnuar dhe e mobiluar me nje stil te vecante duke filluar nga lartesia e mureve te mbrendshme prej 3.15m lartesi, parket te cilesise se larte me ngjites, ngrohje dhe ftohje nen dysheme me pompe termike (MITSUBISHI AIR TO WATER), dritare të kualitetit të lartë dhe roleta digjitale (m-technologie, Primador 1 x 260×360 dhe 260×310 dhe jane rreshqitese me veshje termike), ne kuzhine eshte i vendosur guri natyral etj, ku cdo detaj e bejne kete penthouse te plotesoje te gjitha kushtet per nje familje. Penthouse ka kete renditje: Dhome dite, Kuzhine, 2 Dhoma gjumi, 1 Dhome pune, Lavanderi, Banjo, WC, Ballkon dhe Terasen prej 70m2. Pentohuse ka gjithashtu edhe 2 garazha dhe nje depo ne bodrum, si dhe nje lokal 70m2 qe eshte ne shfrytezim te perbashket te banoreve. Penthouse shitet me cmim prej 345.000 euro perfshire edhe 2 garazhat dhe depo.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Penthouse Used A2843

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
250 0 2 1 11

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Pompë termike
  • Paisje ekstra: Kamera,Alarm zjarri,Ashensor,Interfon
  • Garazh: 2

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme