Zyre me qira 80m2 në Ulpianë

550 € Për Qira Prishtinë--

Zyra gjendet në Ulpianë, në katin e 1. Zyra me sipërfaqe 80m2 ka këtë renditje: hapësirë të madhe me kuzhinë, 2 hapësira pune, 1 banjo dhe 2 ballkona. Zyra lëshohet me qira me çmim 550 euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office Used A2850

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
80 0 2 1 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Air condition
  • Orientimi: Lindje,Perëndim

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme