Zyre me qira 83 m² në Prime City - Veternik

320 € Për Qira Prishtinë-Prishtina e Re-

Zyra gjendet në lagjën Veternik me saktësisht në Kompleksin banesorë Prime City 01. Zyra ka sipërfaqe prej 83m² me tri hapësira pune dhe lëshohet me qira me çmim 320 euro per muaj .

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office New A2902

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
83 0 2 1 2

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme