Banesë në shitje 84.5 m² në Arbëri

93,000 € Për Shitje Prishtinë-Arberi-

Banesë në shitje 84.5 m² në Arbëri më saktësisht në objektin banesor BUTRINTI (tek KFORI). Banesa gjendet në katin e 1-rë dhe ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjo,1 WC dhe 1 ballkon. Banesa përfundon 2023. Banesa shitet me çmim prej 93 000€.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A2906

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
84 0 2 1 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme