Banesë në shitje 70.5 m² në Lagjën Prishtina e re

75,862 € Për Shitje Prishtinë-Prishtina e Re-

Banesë në shitje 70.5 m² plus teras 61 m2 në Lagjën Prishtina e re me saktësisht në Kompleksin Banesor Ariani Company . Banesa gjendet në katin e 1-rë dhe ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjo dhe 1 ballkon. Banesa shitet me çmim prej 75 862€

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A2907

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
71 0 2 1 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme