Banesë në shitje 115.44m2 në Kalabri

109,668 € Për Shitje Prishtinë-Veternik-

Banesa gjendet në lagjen Kalabria, mbrapa Shellit tek Autostrada Ibrahim Rugova. Banesa është në ndërtim e sipër dhe perfundon në fillim të vitit 2023, gjendet në katin e 2 dhe ka këtë renditje : 1 dhomë dite me kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 1 banjo dhe 1 WC. Banesa ka cmim prej 1100 euro për m2.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A2908

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
115 0 3 1 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos,Rrymë
  • Paisje ekstra: Interfon,Smart home,Air condition
  • Orientimi: Lindje,Jug

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme