Banesë në shitje 64.6 m² në Bregun e Diellit

80,775 € Për Shitje Prishtinë-Bregu i Diellit-

Banesë në shitje 64.6 m² në Bregun e Diellit. Banesa gjendet në katin e 3-të dhe ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 banjo,1 WC dhe 1 ballkon. Banesa shitet me çmim prej 80.775€, në këtë cmim përfshihet edhe garazha .

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A2909

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
65 0 1 1 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme