Banesë në shitje 96.9 m² në Bregun e Diellit

120,775 € Për Shitje Prishtinë-Bregu i Diellit-

Banesë në shitje 96.9 m² në Bregun e Diellit. Banesa gjendet në katin e 5-të dhe ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjo,1 WC dhe 1 ballkon. Banesa shitet me çmim prej 120 775€. në këtë cmim përfshihet edhe garazha

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Under Construction A2910

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
97 0 2 1 5

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme