Banese me qira me 3 dhoma gjumi ne lagjen Qafa

1,000 € Për Qira Prishtinë-Qafa-Josip Rela

Banesa gjendet ne rrugen Josip Rela, ne Qender, lagjja Qafa. Banesa ndodhet ne katin e IV-te, me siperfaqe 160m2 dhe ka kete renditje: Dhome dite me kuzhine, 3 dhoma gjumi, banjo, WC, ballkon dhe terase te madhe. Banesa nuk e ka te mobiluar njeren nga dhomat, mirepo sipas kerkeses se klientit mund te mobilohet dhe te behen ndryshime sipas kerkeses. Banesa leshohet me qira me cmim prej 1000 euro ne muaj, perfshire te gjitha shpenzimet.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A2924

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
160 0 3 1 4

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Interfon

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme