Zyre me qira me 3 hapesira ne Qender te qytetit

450 € Për Qira Prishtinë-Qendër-

Zyra ndodhet ne Qender te qytetit te Prishtines, ne katin e 3-te. Ka siperfaqe 66m2 (NETO) dhe eshte i ndare ne 3 hapesira pune dhe nje banjo. Zyra ka pamje nga te dya anet e rruges dhe leshohet me qira me cmim prej 450 euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office Used A2934

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
66 0 0 0 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Ashensor

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme