Shiten dy shtëpi pushimi (vila) në Makresh-Novobërdë

65,000 € Për Shitje Makreshë--Makresh

Vilat gjenden në Novobërdë (Makresh ) të shtrira në hapsirë 2X4.7Ari dhe sipërfaqe 2X128m2. Villat shiten të papërfunduara në këtë gjendje me cmim prej 65.000Euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Villa New A2962

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
256 128 3 1

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme

Për Shitje
103,000 €
Banesë në shitje 88m2 në Kalabri
  • ID A3155
  • Sip88 m2
  • Dhoma gjumi 2
  • Garazh 1