Shitet Vila (shtëpi Pushimi) në Makresh-Novobërdë

75,000 € Për Shitje Makreshë--Makresh

Vila gjendet në Novobërdë (Makresh ) e shtrirë në një hapsirë prej 5Ari dhe sipërfaqe 120m2. Villa shitet me cmim prej 75.000Euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Villa New A2963

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
120 120 2 1

Karakteristika

  • Orientimi: Lindje,Jug

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme

Për Shitje
103,000 €
Banesë në shitje 88m2 në Kalabri
  • ID A3155
  • Sip88 m2
  • Dhoma gjumi 2
  • Garazh 1