Banese me qira ne lagjen Kalabria-Emshir

400 € Për Qira Prishtinë-Kalabri-Nehbi Gashi

Banesa ndodhet ne rrugen Nehbi Gashi, ne lagjen Kalabria. Banesa ndodhet ne katin e II-te me siperfaqe 78.8m2 dhe ka kete renditje: Dhome dite me kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon dhe terase prej 14m2. Banesa leshohet me qira me cmim prej 400 euro ne muaj me garazhe.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A2979

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
79 79 2 1 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor
  • Garazh: 1

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme