Zyre me qira 75m² ne Qender

750 € E dhënë me qira Prishtinë-Qendër-Garibaldi

Zyrja me qira prej 75m2 në Qendër gjendet në katin e 2. Zyrja ka 3 hapesira te mëdha pune dhe 1 banjo. Lëshohet me qira në cmim prej 750 Euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Rented Office Used A2985

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
74 0 0 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme