Lokal me qira 246m2 në Qendër

Cmimi sipas marrëveshjes Për Qira Prishtinë-Lakrishtë-

Lokali gjendet në Qendër, në katin 1. Lokali me sipërfaqe 246m2 ka pamje në rrugë kryesore dhe lartësi 3.5m. Lokali lëshohet me qira me çmim me marrëveshje.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office New A2988

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
246 -- 1

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme