Objekt me qira 1200m2 në Kodrën e Trimave

2,500 € Për Qira Prishtinë-Vranjevc-Rr. vellezerit fazliu

Objekti gjendët në Kodren e Trimave, me hapësirë 1200m2 . Objekti ka 6 kate me 20 hapësira pune, 16 banjo dhe 5 ballkona . Objekti gjithashtu posedon vendparkim per 5 vetura. Cmimi per qira është 2500 euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Commercial complex Used A2989

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
1200 0 0 16

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje,Perëndim,Veri

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme