Banesë në shitje me 2 dhoma gjumi në Rrugen C

84,000 € E Shitur Prishtinë-Mat 1-Rruga C

Banesa gjendët në Lagjen Mati 1 me saktësishtë në Rrugën C. Banesa është në katin e 1-rë dhe ka këtë rënditje: dhomë dite, kuzhinë, 2 dhoma gjumi, ballkon ,1 banjo dhe 1 toalet. Banesa shitet me cmim prej 84 000 euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Sold Office New A2991

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
84 0 2 1 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje
  • Garazh: 1

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme