Zyre me qira me 3 njësi në Lakrishtë

550 € Për Qira Prishtinë-Lakrishtë-Rr. xhevdet doda

Zyra gjendët në lagjën Lakrishtë me saktësisht në Kompleksin banesorë Dukagjini Residence. Zyra ka sipërfaqe prej 90m², 3 hapësia pune, 1 banjo, 1 toalet , 1 ballkon dhe nje depo dhe lëshohet me qira me çmim prej 550 euro për muaj .

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office New A2993

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
90 0 0 1 8

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos,Rrymë
  • Paisje ekstra: Air condition
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme