Penthouse ekskluzive 154m2 + 71m2 terrasë në Lagjen e Muhaxherëve

Cmimi sipas marrëveshjes E Shitur Prishtinë-Mahalla e Muhaxhereve-

Penthouse gjendet në Lagjen e Muhaxherëve, në katin e 11. Penthouse me sipërfaqe te brendshme 154m2 dhe terrasë 71m2 ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 1 dhomë pune, 2 banjo, 1 depo dhe terrasë. Ngrohja është ne dysheme me kalda elektrike dhe ka investim luksoz. Penthouse e mobiluar e cila poashtu ka fletë poseduse shitet me çmim me marrëveshje.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Sold Penthouse New A2994

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
154 0 4 2 11

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme