Shtëpi me qira 174m2 në Marigona Residence

1,600 € Për Qira Preoce-Marigona Residence-

Shtëpi me qira 174m2 në Preoce në Marigona Residence. Shtëpia ka këtë renditje: Në përdhesë gjindet salloni, kuzhina dhe tryezaria, këndi leximit dhe një banjo. Në bodrum gjindet: kuzhina, një dhomë gjumi, depo dhe një banjo, në katin e parë gjinden tri dhoma gjumi (njëra nga ato master bedroom) dhe një banjo. Shtëpia lëshohet me qira me çmim 1600 Euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A2995

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
280 174 4 4

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme