Zyre me qira 40m2 në Ulpianë

300 € Për Qira Prishtinë-Ulpianë-Rr. Muje Krasniqi

Zyre me qira 40m2 në Ulpianë. Zyra gjendet në katin e 1-rë dhe ka dy hapësira pune dhe 1 banjo. Zyra leshohet me qira me cmim prej 300 euro për muaj .

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office Used A3046

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
40 0 0 1 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme

Për Shitje
103,000 €
Banesë në shitje 88m2 në Kalabri
  • ID A3155
  • Sip88 m2
  • Dhoma gjumi 2
  • Garazh 1