Banesë me qira me 3 dhoma gjumi në lagjen Arbëria

1,000 € Për Qira Prishtinë-Arberi-Ferid Curri

Banesa gjendet në rrugën Ferid Curri, në lagjen Arbëria. Banesa gjendet në katin e III-të me sipërfaqe 111m2 dhe ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, tre dhoma gjumi, dy banjo, lavanderi, ballkon dhe garazhë. Banesa lëshohet me qira me cmim prej 1000 euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A3047

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
111 0 3 2 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Alarm zjarri,Ashensor,Interfon
  • Garazh: 1

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme

Për Shitje
103,000 €
Banesë në shitje 88m2 në Kalabri
  • ID A3155
  • Sip88 m2
  • Dhoma gjumi 2
  • Garazh 1