Banesë me qira me 2 dhoma gjumi në Qendër

450 € E dhënë me qira Prishtinë-Qendër-

Banesa gjendët në Qendër. Banesa ka sipërfaqe prej 60m²(neto), me këtë renditje: 1 sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjo dhe 1 ballkon. Banesa ka ngrohje me termokos dhe lëshohet me qira me cmim 450 euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Rented Apartment Used A3048

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
60 0 2 1 4

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Orientimi: Lindje,Jug,Veri

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme

Për Shitje
103,000 €
Banesë në shitje 88m2 në Kalabri
  • ID A3155
  • Sip88 m2
  • Dhoma gjumi 2
  • Garazh 1