Zyre me qira me 3 hapësira pune në lagjen Lakrishte

1,100 € Për Qira Prishtinë-Lakrishtë-

Zyra ndodhet në rrugën Tirana, në lagjen Lakrishte në objektin e Artingut, kati i VII-te. Zyra ka siperfaqe 165m2, e ndarë në 3 hapësira pune, 2 banjo dhe 2 terasa. Zyra leshohet me qira me cmim prej 1100 euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office New A3051

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
165 165 0 2 7

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon
  • Garazh: 1

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme

Për Shitje
103,000 €
Banesë në shitje 88m2 në Kalabri
  • ID A3155
  • Sip88 m2
  • Dhoma gjumi 2
  • Garazh 1